İstek Hattı >

Oğulcan Çınar : Ümit Besen feat. Pamela - Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi? - BaLaBaN : kardesım emegıne saglık yapdıklarım zevk tı senın gıbı bı kardes edındım ustad sensın tum sarkılar kulagı sende olan dostlara gelsın keyıflı yayınlar kardesım -

Anasayfa»Haberler»Şaka değil gerçek: 5 yıldızlı otelde 29 TL'ye kahvaltı, 25 TL'ye öğle yemeği
Şaka değil gerçek: 5 yıldızlı otelde 29 TL'ye kahvaltı, 25 TL'ye öğle yemeği
Okunma Sayısı : 772

Şaka değil gerçek: 5 yıldızlı otelde 29 TL'ye kahvaltı, 25 TL'ye öğle yemeği

Gümüşhane’de geçtiğimiz aylarda hizmete giren ve şehrin ilk ve tek 5 yıldızlı oteli olan Ramada Gümüşhane otelinde açık büfe kahvaltılar 29 TL, öğle yemekleri 25 TL, hafta sonu brunchları 39 TL’ye 5 yıldızlı kalite ve konforda sunuluyor.

Ramada Gümüşhane Genel Müdürü Veysel Sezen, uluslararası bir marka olan Ramada Gümüşhane oteline herkesi davet ederek, “Vatandaşlarımız gelsinler, görsünler. Böyle bir tesisin burada olduğunu görünce gurur duyacaklar. Bu tesisten faydalansınlar. Bu tesisin kapıları sonuna kadar halkımıza açık. Bütün Gümüşhanelileri otelimize bekliyoruz” dedi.

Otellerin sadece yatılan, konaklanan yerler olmadığını, şehrin sosyal ve kültürel hayatına katkı sağlayan tesisler olduğunu kaydeden Sezen, kamuoyunda fiyatların pahalı olduğu şeklindeki algının yanlış olduğuna dikkat çekti.

“Uluslararası bir marka, 5 yıldızlı bir otel, mutlaka fiyatlar abartılıdır” düşüncesiyle vatandaşların otele gelmeye çekindiklerini kaydeden Sezen, “Hiç öyle bir şey yok. Geldiklerinde görecekler ki çok uygun fiyatlara burada hizmet alabilirler. Bizim açık büfe kahvaltılarımız ilimizin de plakası olan 29 liradır. Hafta sonları brunchlarımız var. Pazar günleri sat 14.00’a kadar sürüyor ve 39 lira gibi bir fiyatı var. Vatandaşlarımız gelsinler, görsünler. Böyle bir tesisin burada olduğunu görünce gurur duyacaklar. Bu tesisten faydalansınlar. Bu tesisin kapıları sonuna kadar halkımıza açık. Bütün Gümüşhanelileri otelimize bekliyoruz” dedi.

Sezen, her gün öğle yemeği menüsünün (yemek, içecek, çorba) de kişi başı 25 lira olduğunu sözlerine ekledi.Winamp

Media Player

HD

Real Player

Canlı İstek

.DİNLEME YÖNTEMLERİTıkla Dinle!